Üyelik

Üye olmak için ne yapmalıyım?


Üye olmak için uniKuni mobil uygulamasını telefonuna indirmen ve “edu.tr” mail adresin ile kayıt olman yeterli. edu.tr mail adresine gönderilen linke tıkladığında üyeliğin aktive edilir. Ardından sana özel olarak hazırlanan içeriğimizi kullanmaya başlayabilirsin. Eğer "edu" uzantılı mailine erişemiyorsan öğrenci kimliğinle de kayıt olabilirsin.
uniKuni'ye üye olmak ücretli mi?


Üye olmak ücretsizdir. Öğrenci olman bizler için yeterli 😊
uniKuni’yi internet sitesi üzerinden kullanabilir miyim?


Hayır; sana özel hazırlanan içeriğe ve tekliflere erişip kullanmak için Google Play Store veya App Store üzerinden uniKuni mobil uygulamamızı indirip giriş yapman gerekmektedir.
Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?


uniKuni uygulaması içinden "Profilim" sekmesi altındaki “Bilgilerim” butonuna tıklayarak bilgilerini güncelleyebilirsin. GSM numaranı, doğum tarihini ve edu uzantılı mail bilgilerini güncellemek içinse, alo@unikuni.com üzerinden bize ulaşabilirsin.
Şifremi unutursam ne yapmalıyım?


uniKuni için herhangi bir şifreye ihtiyacın yok. Giriş esnasında kayıtlı olan cep telefonu numaranı girerek telefonuna SMS ile gelecek olan onay kodunu ilgili alana girmen yeterli.
Başka bir mail adresi ile giriş yapabilir miyim?


Elbette; uniKuni’yi kullanmak için tek şartımız öğrenci olman. Bu sebeple “edu.tr” uzantılı mail adresin ile üye olman ve edu.tr mailin üzerinden üyeliğini aktifleştirmen gerekiyor. edu uzantılı mail adresin yoksa öğrenci kimliğin ile üye olup hesabını aktifleştirdikten sonra, uygulamaya girerken sadece kayıtlı cep telefonu numaranı kullanabilirsin.
Bir sorunla karşılaştığımda ne yapmalıyım?


Önce internet bağlantını kontrol et lütfen 😉 Herhangi bir sorun olur ise alo@unikuni.com üzerinden bizimle iletişim kurabilirsin. En kısa sürede sana dönüş yapacağız. Ayrıca önerilerini de bizler ile paylaşırsan seviniriz.
uniKuni kişisel bilgilerimi nasıl koruyor?


uniKuni'nin 6698 nolu kanuna istinaden hazırlanmış olan Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesini onaylayarak uniKuni üzerinden paylaşmış olduğun bilgilerin, sana daha iyi teklifler sunmak amacıyla kullanılmasına izin vermiş oluyorsun. Bu verilerin ışığında sana daha iyi fırsatlar sunmak için çalışıyoruz.

Sana erişmemizi ve verilerini kullanmamızı istemiyorsan üyeliğini iptal etmek için alo@unikuni.com adresimize mail atabilirsin.

Kampanyalar

Kampanyalardan faydalanmak için üye olmam gerekiyor mu?


Evet, seni daha iyi tanıyabilmemiz ve sana özel teklifler sunabilmemiz için üye olmanı bekliyoruz.
Kampanyaları nereden görebilirim?


Tüm kampanyaları incelemek ve sana özel fırsatlardan faydalanmak için Google Play Store veya App Store üzerinden “uniKuni” mobil uygulamamızı indirebilirsin.

Instagram'dan da bizi takip etmeyi unutma! unikuni.official
Kampanyalardan nasıl faydalanabilirim?


Öncelikle uniKuni mobil uygulamamızı indirerek başlayabilirsin! Üye olduktan sonra kampanyalar sekmesi üzerinden kampanyalara ulaşabilir ve kampanyaya tıklayarak detaylarını inceleyip alışveriş yapacağın anda ‘Kampanya Kodunu Al’ butonu ile kupon kodunu alabilirsin.

Sevdiğin kampanyanın kupon kodunu ilgili markanın kasasına geldiğinde ödeme aşamasından önce kasiyere gösterdiğinde, kasiyer kodu kasaya girecek veya okutacak, ve bu şekilde kampanyamızdan faydalanabileceksin.

E-ticaret sitelerinde ise kupon kodunu ilgili promosyon/kupon kodu alanına yazarak veya uygulama üzerinden kopyalayıp yapıştırarak kampanyamızdan faydalanabilirsin.
Kampanyalardan arkadaşlarım faydalanabilecek mi?


Kampanyaları sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp) arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Paylaşımların ile KuniPuan kazanabilirsin. Kampanyalardan faydalanmak için tek koşulumuz mobil uygulamayı kullanan kişinin öğrenci olması ve uniKuni uygulamamızı indirmesi!
Markaların sunduğu kampanyalar tüm mağazalarında ve e-ticaret sitelerinde geçerli midir?


Ulusal markalar ile birlikte çalışıyoruz. Kampanyanın içeriğine göre tekliflerimiz markaların tüm mağazalarında, seçili mağazalarında ve/veya e-ticaret sitelerinde geçerli olacak şekilde değişkenlik gösterebiliyor. Kampanya detaylarından geçerli olduğu yerleri görebilirsin.
“Bana Özel” ne demek?


Sen uniKuni’yi kullandıkça, biz seni tanıdıkça; tercihlerini, zevklerini daha iyi anlıyoruz. Böylece sadece sana özel teklifler oluşturup sunuyoruz. Yani senin “Bana Özel” altında gördüğün teklifler başka bir arkadaşın ile farklılık gösterebiliyor.
Konum bilgilerimi paylaşmam neden önemli?


Konum bilgilerini paylaştığında kampanya ve tekliflerimizi sunarken bulunduğun noktaya en yakın fırsatların ve mağazaların olduğu yerlerden seni haberdar edebiliriz.

Kampanya koşullarında kampanyanın geçerli olduğu mağazaların (e-ticaret/fiziksel mağaza) bilgisine ulaşabilirsin.
Mezun oldum, kampanyalardan faydalanmaya devam edebilir miyim?


Tebrikler! Öğrencilik hayatında bizlerle olduğun için teşekkür ederiz.
edu.tr mailin aktif olduğu sürece bizler de senin yanında olacağız. Mezuniyet sonrası için seninle irtibata geçeceğiz.

KuniPuan

KuniPuan nedir, ne işe yarıyor?


KuniPuan, uniKuni mobil uygulamasını kullandıkça, arkadaşlarını davet edip, kampanyaları, beğendiğin haberleri ve etkinlikleri paylaştıkça, topladığın puanlardır.

Puanların arttıkça yeni seviyelere yükselirsin. Seviyen yükseldikçe sana sunduğumuz sürprizler ve hediyeler de artar.

uniKuni Müşteri Hizmetleri

alo@unikuni.com